Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor
kadernictvo

Kaderníctvo

Nový strih, farba, melír, regeneračná kúra, či komplexná vlasová starostlivosť? Doprajte vašej korune krásy výberovú starostlivosť v Elixir Joico Salóne. Naše certifikované hairstylistky budú vašim vlasom rozumieť.

služby

Kozmetika

Každá tvár je krásna a každá môže zažiariť. Vyberte si z palety kozmetických a prístrojových ošetrení to, čo vaša pleť potrebuje. Ponúkame vám zaručený relax, ktorý vaša pokožka ocení a vy sa budete cítiť ako znovuzrodené.

služby

Permanentný Make-up

Dokáže žene ušetriť čas, ktorý bežne strávi pri líčení. Zvýrazňuje pekné črty tváre a vďaka najmodernejším postupom v Eixir Joico Salóne, ktoré zaručujú dokonalú presnosť, sa každá žena bude cítiť krásna.

služby

Make-up

Bežná rutinná záležitosť, bez ktorej si mnohé z nás nevieme predstaviť každodennú existenciu. Zverte sa do rúk certifikovanej odborníčky, ktorá vašu tvár pripraví na akúkoľvek príležtosť, na ktorej vďaka správnemu make-upu zažiarite.

obocie-a-riasy-elixir-salon

Obočie a riasy

Laminácia obočia, lashlift alebo nové 1D riasy ? Vyzdvihnú vzhľad Vašej tváre a navyše ušetria hodiny, ktoré ste predtým trávili s ich úpravou. Naše certifikované odborníčky Vám ochotne poradia, čo sa dokonalo hodí k črtom Vašej tváre.