Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up

  Späť nahor

  Náš tím

  Každá z nás je iná, každá je jedinečná.
  Zoznámte sa nami.

  nas tim
  Lenka
  Pleťový terapeut, Permanent make-up artist, Make-up Artist

  Kozmetiku z jej rúk si náramne vychutnáte do sýtosti. Vyštudovala strednú odbornú školu, absolvovala desiatky kurzov a neustále sa vzdeláva, aby svojim klientkám mohla prinášať aktuálne trendy a novinky z beauty sveta. Permanentný make-up, záchrana nepekného obočia, alebo starostlivosť o pleť? Z ponúkaných služieb si rozhodne vyberie každá z vás.

  nas tim
  Nikola
  Hairstylist

  Nikola je živel - uvidíte, keď nás navštívite. Najmladšej členke nášho tímu prirástli nožnice k rukám. A k srdcu. Ak potrebujete zachrániť svoje vlasy, dopriať im nový lesk a zdravie, v jej kresle získate presne to, čo potrebujete.

  Dáška
  Hairstylist

  Časť svojej kaderníckej kariéry školila a pracovala ako color technológ so značkou Joico v Londýne. Absolvovala množstvo kurzov, ktoré boli zamerané na techniku. Dáška je veselá kopa a ak hľadáte niekoho, kto dodá vašim vlasom nový šmrnc, v jej rukách si rozhodne prídete na svoje.

  nas tim
  Marýna
  Hairstylist

  Dlhodobo sa vyvíja v smere koloristiky, nových trendov a komplexného farbenia vlasov. Jej kvality ocenia najmä tie z vás, ktoré chcú dať svojej hrive nové farebné prevedenie. Ak sa rozhodnete zveriť svoje vlasy do jej rúk, budete nadšené.

  nas tim
  Kata
  Social Media Manager

  Špecialistka v oblasti strategického marketingu. U nás v salóne sa s ňou pravdepodobne nestretnete, ale s jej prácou áno: na našich sociálnych sieťach, o ktoré sa stará.