Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor

Náš tím

Každá z nás je iná, každá je jedinečná.
Zoznámte sa nami.

nas tim
Lenka
Pleťový terapeut, Permanent make-up artist, Make-up Artist

Kozmetiku z jej rúk si náramne vychutnáte do sýtosti. Vyštudovala strednú odbornú školu, absolvovala desiatky kurzov a neustále sa vzdeláva, aby svojim klientkám mohla prinášať aktuálne trendy a novinky z beauty sveta. Permanentný make-up, záchrana nepekného obočia, alebo starostlivosť o pleť? Z ponúkaných služieb si rozhodne vyberie každá z vás.

nas tim
Nikola
Hairstylist

Nikola je živel - uvidíte, keď nás navštívite. Najmladšej členke nášho tímu prirástli nožnice k rukám. A k srdcu. Ak potrebujete zachrániť svoje vlasy, dopriať im nový lesk a zdravie, v jej kresle získate presne to, čo potrebujete.

Dáška
Hairstylist

Časť svojej kaderníckej kariéry školila a pracovala ako color technológ so značkou Joico v Londýne. Absolvovala množstvo kurzov, ktoré boli zamerané na techniku. Dáška je veselá kopa a ak hľadáte niekoho, kto dodá vašim vlasom nový šmrnc, v jej rukách si rozhodne prídete na svoje.

nas tim
Marýna
Hairstylist

Dlhodobo sa vyvíja v smere koloristiky, nových trendov a komplexného farbenia vlasov. Jej kvality ocenia najmä tie z vás, ktoré chcú dať svojej hrive nové farebné prevedenie. Ak sa rozhodnete zveriť svoje vlasy do jej rúk, budete nadšené.

nas tim
Kata
Social Media Manager

Špecialistka v oblasti strategického marketingu. U nás v salóne sa s ňou pravdepodobne nestretnete, ale s jej prácou áno: na našich sociálnych sieťach, o ktoré sa stará.