Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor

Náš tím

Každá z nás je iná, každá je jedinečná.
Zoznámte sa nami.

Lenka
Pleťový terapeut - Expert, Permanent make-up artist, Make-up Artist

Kozmetiku z jej rúk si náramne vychutnáte do sýtosti. Vyštudovala strednú odbornú školu, absolvovala desiatky kurzov a neustále sa vzdeláva, aby svojim klientkám mohla prinášať aktuálne trendy a novinky z beauty sveta. Permanentný make-up, záchrana nepekného obočia, alebo starostlivosť o pleť? Z ponúkaných služieb si rozhodne vyberie každá z vás.

nas tim
Nikola
Hairstylist

Nikola je živel - uvidíte, keď nás navštívite. Najmladšej členke nášho tímu prirástli nožnice k rukám. A k srdcu. Ak potrebujete zachrániť svoje vlasy, dopriať im nový lesk a zdravie, v jej kresle získate presne to, čo potrebujete.

Dáška
Hairstylist

Časť svojej kaderníckej kariéry školila a pracovala ako color technológ so značkou Joico v Londýne. Absolvovala množstvo kurzov, ktoré boli zamerané na techniku. Dáška je veselá kopa a ak hľadáte niekoho, kto dodá vašim vlasom nový šmrnc, v jej rukách si rozhodne prídete na svoje.

nas tim
Marýna
Hairstylist

Dlhodobo sa vyvíja v smere koloristiky, nových trendov a komplexného farbenia vlasov. Jej kvality ocenia najmä tie z vás, ktoré chcú dať svojej hrive nové farebné prevedenie. Ak sa rozhodnete zveriť svoje vlasy do jej rúk, budete nadšené.

Eliška
Pleťový terapeut, Lash and Brow Stylist

Najnovší člen nášho tímu, ktorá priam horí vášňou pre kozmetiku a práve preto dopraje vašej pleti presne to, čo práve potrebuje. Starostlivosť o pleť však nie je jediným, čo si môžete u nej dopriať. Laminácia obočia alebo lashlifting tiež patria do Eliškinho portfólia a ak hľadáte niekoho, kto kladie dôraz na precíznosť, ste na správnom mieste! Výsledkom budú oslnivé mihalnice, perfektne upravené obočie či dokonalý relax na kozmetickom ošetrení.