Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor

Kozmetika

Kozmetické služby pre vašu krásu a spokojnosť. Užite si hýčkanie a opateru aj vy a zabudnite na všetky problémy sveta. Ponúkame procedúry, za ktoré sa vaša pleť odvďačí.

kozmetika

DERMALOGICA OŠETRENIA PLETI

The Dermalogica Skin Treatment je ošetrenie prispôsobené potrebám vašej pleti. Obsahuje hĺbkové čistenie, exfoliáciu a cielené riešenie vašich problémov. Vaša pleť sa vám odvďačí, ošetrenie ju spevní, rozžiari, omladí, dodá jej potrebnú výživu a hydratáciu.

kozmetika

COSMEDIX OŠETRENIA PLETI

Cosmedix prepája čisté a prirodzené ingrediencie s technológiami ocenenými Nobelovou cenou pre dosiahnutie viditeľných výsledkov. Všetky produkty spolupracujú 100% v súlade s pokožkou, aby pomohli vyriešiť aj tie najobtiažnejšie problémy.

kozmetika

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PLETI

Kde bežná kozmetika nestačí, nastupuje technológia. Ale báť sa nemusíte! Neinvazívne prístrojové ošetrenia pleti garantujú maximálny efekt.

kozmetika

DEPILÁCIE – VOSK / CUKROVÁ PASTA

Nežiaduce chĺpky sú vždy problém číslo jeden. Depilácia cukrovou pastou je momentálne najžiadanejšia metóda odstránenia chĺpkov. Ide o menej bolestivý proces na rozdiel od obyčajnej depilácie. Pokožka ostáva zamatovo hebká bez zbytočného podráždenia.

Ručné ošetrenia pleti

Kozmetické ošetrenia Dermalogica a Cosmedix / 60-90min /
Unikátna masáž PAYOT / 30min /

ktorá je založená na 42 odlišných pohyboch je súčasťou profesionálnych ošetrení Dermalogica a Cosmedix. Jej skutočná účinnosť pochádza z jej harmonického prevedenia, kde každý pohyb predstavuje aktiváciu iného systému. Masáž je inšpirovaná tancom, kde kozmetička realizuje premyslenú choreografiu rúk a tela. Harmonické prevedenie masáže prináša jej jedinečnosť, blahodarný efekt a liečebný účinok. Masáž dosahuje kompletné uvoľnenie organizmu a vyžaduje si sústredenosť a profesionálne skúsenosti kozmetičky, ktorá ovláda umenie dotyku.

Na základe výskumu bolo potvrdené, že masáž Dr.Payot 42 krokov aktivuje 5 systémov:

Cievny (vaskulárny) systém: aktivácia mikrocirkulácie, podpora krvného obehu

Kožný systém: vyhladenie pleti, urýchlenie metabolizmu v pokožke, rozžiarenie pleti, správne rozloženie podkožného tuku, uvoľnenie mazových a potných žliaz, prevencia proti vzniku hlbokých vrások

Svalový (muskulárny) systém: spevnenie a vypnutie pleti, uvoľnenie napätia, prevencia proti ochabovaniu pleti

Lymfatický systém: uvoľnenie lymfy, detoxikácia pokožky, prevencia vzniku opuchov

Emocionálny systém: relaxácia, uvoľnenie napätia, harmónia tela a duše, pozitívna energia

Chemické peelingy

BioRePeelCl3 / od 30min /

Dvojfázový revolučný peeling – biostimulácia, revitalizácia, hydratácia a omladenie bez ihiel!

BioRePeelCl3 je inovatívny peeling talianskej produkcie, ocenený IMCAS 2020!

Má biostimulačný účinok na medicínskej úrovni a anti-age efekt s účinkom porovnateľný s botoxom vďaka Gamma aminomaslovej kyseline. Tento peeling novej generácie je možné aplikovať po celý rok.

Vynikajúce výsledky:

vyhladzuje vrásky

stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu

rozjasňuje pleť

minimalizuje rozšírené póry

Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Výborne sa kombinuje s mezoterapiou a prístrojovými technológiami.

Pre maximálny efekt tohto ošetrenia, odporúčame 4 procedúry s rozostupom 10-14 dní.

Prístrojové ošetrenia pleti

Rádiofrekvencia / od 45min /

Neinvazívny termolifting, ošetrenie zamerané na spevnenie a vyhladenie pokožky tváre, krku a dekoltu.

Rádiofrekvencia, inak nazývaná aj ako neinvazívny termolifting je výbornou voľbou, ak potrebujete vypnúť Vašu pokožku, no ihiel a krvi sa bojíte. Toto ošetrenie pracuje na princípe diatermie – vytvárania tepla v tkanivách. Princíp procedúry spočíva v prehrievaní kolagénových vláken, čo spôsobuje ich sťahovanie a napínanie, vďaka čomu dochádza k požadovanej regenerácii pleti. Zároveň stimuluje tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien, čo znamená viditeľný dlhodobejší liftingový efekt. V mnohých prípadoch možno vidieť rozdiel vo vzhľade pokožky už po prvom ošetrení. Efekt podstatného zlepšenia sa prejavuje po sérii procedúr.

Odporúčame  v rámci omladzujúcej kúry absolvovať  7 ošetrení– pozrite si naše zvýhodnené balíčky. Rádiofrekvenciu odporúčame pre maximálny efekt kombinovať so zapravením mezoterapeutických sér.

Neinvazívna mezoterapia (elektroporácia) / od 45min /

Jedinečná vysokoúčinná metóda ošetrenia tváre, krku a dekoltu. Využíva sa pri nej elektroporácia, pri ktorej pôsobením prúdov vznikajú medzi bunkami aj v stenách buniek mikroskopické otvory (aquaporínové kanáliky), cez ktoré  preniknú účinné látky (kyselina hyalurónová, niacinamid, vit C, retinol at.) do požadovanej hĺbky. Účinné látky penetrujú až do hĺbky 4mm.

Lekársky podložené účinky neinvazívnej mezoterapie:

Redukuje vrásky

Zvyšuje podkožnú mikrocirkuláciu

Urýchľuje kapilárnu látkovú výmenu

Podporuje bunečný metabolizmus

Spevňuje pokožku

Napomáha stabilizovať hydratáciu pokožky

Za vynájdenie elektroporácie bola udelená Nobelova cena!

Pre maximálne účinky odporúčame  v rámci kúry absolvovať 7 ošetrení– pozrite si naše zvýhodnené balíčky.

Microneedling / od 45min /

Microneedling je nová generácia mezoterapie, ktorá pomáha s redukciou vrások, spevnením kontúr tváre a s redukciou rozšírených pórov.

Microneedling je ošetrenie prístrojom s jednorázovou microihličkovou hlavicou, ktorá sa nastavuje na potrebnú hĺbku vpichu pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Microihličky prenikajú cez pokožku pod povrchovú vrstvu kože. Každé preniknutie ihiel vytvorí mikroskopické kanáliky. Koža rozpozná a hneď zaháji proces obnovy, začne produkovať nový kolagén a elastín.

Kolagén je hlavný štruktúrny proteín v tele zodpovedný za udržanie integrity, pevnosti a pružnosti kože. Výsledok je zlepšenie textúry a pevnosti pokožky ako aj zlepšenie jaziev, strií a pórov.

Pred začatím microneedlingu aplikujeme na pokožku vitamínový kokteil, kyselinu hyalurónovú, kmeňové bunky, peptidy a ďalšie účinné látky podľa potreby pleti.

Ošetrenie je vhodné pre :

– všetkých, ktorí túžia po obnove a hĺbkovej rejuvenizácii

– pre maximálnu hydratáciu pleti

– pri problémoch s akné (zjemnenie-odstránenie problémov s akné) a  minimalizovanie pórovitosti pleti

– pre tých, ktorí chcú vypnúť vrásky na tvári, krku a dekolte

Bezprostredne po ošetrení je pokožka mierne začervenaná. Aspoň 24 hodín po ošetrení nie je vhodné aplikovať mejkap! Rovnako nie je vhodné cvičenie, návšteva sauny, bazéna alebo opaľovanie.

Výsledok je viditeľný už po jedinej návšteve. Pre radikálny efekt je potrebné ošetrenie opakovať 3-6 x v ideálnom rozstupe dvoch až troch týždňov.

Oxygeneo / od 30min /

Kyslík – nový život pre vašu pokožku

OxyGeneo je neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom. Bez použitia chirurgického zákroku dokáže OxyGeneo pôsobiť na pleť hĺbkovo – kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu. Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou.

1.exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky vrchnej vrstvy pokožky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok

2.Infúzia – vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi – OxyGeneo NeoRevive™ pre omladenie pleti a proti starnutiu OxyGeneo NeoBright™ pre zosvetlenie pokožky, odstránenie pigmentácií a zlepšenie textúry pleti a OxyGeneo Balance™  pre čistenie, rovnováhu mastnej pleti, zlepšenie textúry, liečba akné, zjemnenie pórov, eliminácia nežiadúceho lesku pleti

3.okysličenie – produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti.

Výsledok je viditeľný hneď po ošetrení, rozjasnená hydratovaná  a omladená pleť, zjednotenie tónu, a nový život pre pokožku.

Pre maximálne účinky odporúčame  v rámci kúry absolvovať 4-6 ošetrení v ideálnom rozstupe 10-14 dní.

Hydrafacial / od 45 min /

HYDRAFACIAL kombinuje čistenie, exfoliáciu, omladenie a hydratáciu pokožky.

Základom HYDRAFACIAL ošetrenia je unikátna technológia VORTEX fusion (vírová infúzia), ktorá zabezpečí prienik jednotlivých ingrediencií – aktívnych molekúl – hlboko do kožných štruktúr a tým zabezpečí jej správnu hydratáciu, zbaví ju toxínov a vpravením antioxidantov ju súčasne aj chráni.

Pleť je pri ošetrení doslova  napúšťaná glukosamínmi, antioxidantami, peptidmi a kyselinou hyalurónovou. Popri tom sa vykonáva čistenie pleti, odstraňujú sa odumreté bunky a doslova sa “vysávajú mazové zátky.“

1.Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých kožných buniek pre obnovu novej zdravej pokožky.

2.Chemický peeling –jemný peeling pomáha rozpustiť nečistoty a maz v póroch bez podráždenia.

3.Extrakcia – bezbolestné mechanické podtlakové odsatie obsahu kožných pórov  zabezpečí vyčistenie celého povrchu

4.Rejuvenizácia – aplikácia peptidov DERMABUILDER TM, ktoré pomáhajú vyhladiť vrásky a stimulujú tvorbu kolagénu, čím sa zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.

5.Hydratácia a ochrana – antioxidanty a kyselina hyalurónová sú vortexovou (vírovou) technológiou „vtlačené“ do pleti pre ochranu a výživu.

Výsledok ošetrenia HYDRAFACIAL MD je okamžite viditeľný – čistá, farebne zjednotená a napnutá pokožka.

BB Glow / 90 min /

Je to revolučná omladzujúca starostlivosť o pleť, ktorá poskytuje okamžitý jas, jemné tónovanie a prekrytie nedostatkov pleti. Dodáva žiarivý efekt pokožke vďaka jedinečnému komplexu látok chránených patentom zavedeným do pokožky pomocou techniky microneedling alebo nanoneedling.

Táto metóda je veľmi jemná a bezbolestná, nespôsobuje podráždenie pleti a nevyžaduje si dlhú dobu na zotavenie.

Na výber 4 druhy mezokoktejlov podľa typu pleti.

Ošetrenie zahŕňa:

diamantová mikrodermabrázia, čistenie pleti, hydratačná mezoterapia, BB glow

Účinky BB GLOW:

 • redukuje tmavé kruhy pod očami
 • redukuje pehy a pigmentové škvrny
 • sťahuje póry, zmierňuje akné
 • okamžite zvlhčuje pokožku, zanecháva ju pevnú a pružnú
 • neutralizuje voľné radikály
 • výrazný anti-age efekt, vyhladzuje jemné linky vrásky
 • podporuje produkciu kolagénu a elastínu
 • tónuje pleť, BB krém efekt

Jedinečné komplexy pôsobia nielen proti príznakom starnutia pokožky, ale aj zasvetľujú hyperpigmentácie, tmavé kruhy pod očami a červené žilky. Hydratujúce a vyrovnávajúce rastlinné zložky pôsobia proti nečistotám, začervenaniu, a zväčšeným pórom. Unavená a bledá pleť sa rozjasní.

Doporučujeme 2-3 ošetrenia v rozostupe 14 dní pre maximálny želaný efekt, účinky ošetrenia pretrvávajú 8-12 mesiacov.

Diamantová mikrodermabrázia / od 30 min /

Patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Mikrodermabrazia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

S najväčším účinkom tohto zákroku sa stretávame u osôb s ľahšími a dlhšie pretrvávajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, míliami (tzv. krupičkami), či s prejavmi starnúcej pleti spojenej s drobnými vráskami, pigmentáciami.

 

Pre koho je ošetrenie vhodné:

 • príznaky starnutia kože
 • jemné vrásky
 • pigmentové škvrny
 • zjazvenie (vrátane jaziev po akné), strie
 • „unavená“, nevýrazná pleť
 • narušenie povrchu kože
 • problematická a mastná pleť náchylná k akné
 • rozšírené póry
 • malé jazvy

Upozornenie: nakoľko sa ľudská koža obnovuje približne v 30-dňových intervaloch, je potrebné si uvedomiť, že zlepšenie stavu kože po profesionálnej mikrodermabrázii v salóne bude dočasné. Aby sa výsledok procedúry zachoval, procedúru odporúčame opakovať každé 3-4 týždne.