Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor

Kaderníctvo

Ponúkame bohatú škálu služieb pre všetky z vás, ktorým sa zažiadala zmena alebo len chcú udržať svoje vlasy vo forme. Objavte čaro hebkých a zdravých vlasov.

kadernictvo

FARBENIE

Pri farbení používame krémové permanentné farby Joico Permanent Creme Color so zníženým obsahom amoniaku, ktoré ponúkajú širokú škálu farieb a odtieňov, poskytujú 100% krytie šedín a vytvárajú sýte farebné výsledky s oslnivým leskom.

kadernictvo

MELÍROVANIE

Dodajte svojej hrive nový vzhľad a vyskúšajte moderné technológie melírovania, ktoré ponúkame. Eurolock a Nanotape sú najšetrnejšie k vlasom, ktoré oceníte. Vytvárajú boom efekt, ktoré si množstvo žien už teraz stihlo zamilovať.

kadernictvo

STYLING

Neodídete od nás bez toho, aby vaše vlasy vyzerali dokonale. Konečný styling účesu dodá bodku procedúram, ktoré ste absolvovali a je neodmysliteľnou súčasťou služieb, ktoré ponúkame.

kadernictvo

STRIH

Desia vás sny, v ktorých vám vaša hair-stylistka napriek vašej požiadavke odsrtihla viac vlasov, ako ste chceli? U nás sa báť nemusíte. Úvodná konzultácia je u nás samozrejmá a vaše slovo je rozhodujúce.

kadernictvo

TERAPIE, KÚRY

Aby boli Vaše vlasy príťažlivé, svieže a zdravo vyzerajúce doprajte im potrebnú starostlivosť. Ak ich máte suché, poškodené, alebo len bez života je čas siahnuť po hlbšej výžive, ktorá vlasy regeneruje a navráti im stratenú rovnováhu.

kadernictvo

ZAHUSŤOVANIE, PREDLŽOVANIE VLASOV

Trápia vás riedke vlasy? Ponúkame možnosť zahusťovania alebo predlžovania vlasov najmodernejšími technológiami, vďaka ktorým nebudú vaše vlasy trpieť a vy sa budete cítiť ako znovuzrodené.

Joico Permanent Creme Color

udržujú zdravý vzhľad vlasov. Krémové permanentné farby Joico Permanent Creme Color so zníženým obsahom amoniaku ponúkajú širokú škálu farieb a odtieňov, poskytujú 100% krytie šedín a vytvárajú sýte farebné výsledky s oslnivým leskom.

Obsahujú patentovanú technológiu ArgiPlex Technology, arginín a výživný komplex aminokyselín, ktoré revitalizujú a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia, dodávajú vlasom hydratáciu a výživu, znižujú lámanie vlasov a obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť. Zároveň tieto účinné ingrediencie vyhladzujú hrubý povrch vlasov, zlepšujú ich ovládateľnosť, elasticitu a hebkosť a udržujú zdravý vzhľad vlasov.

Profesionálne permanentné farby na vlasy Joico Permanent Creme Color sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

ArgiPlex Technology: Technológia s obsahom arginínu, ktorý je kľúčový pre zdravie vlasov. Účinne obnovuje poškodené vlasy, predlžuje trvanlivosť farieb a dodáva oslnivý lesk.

Quadramine Complex: Výživný komplex, ktorý chráni vlasové vlákno, poskytuje vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a zdravý vzhľad. Jedinečné krémové permanentné farby poskytujú šetrné farbenie vlasov, dlhú životnosť farieb a

Jedinečné vlastnosti:

  • Permanentné krémové farby na vlasy
  • poskytujú 100% krytie šedín a udržujú zdravý vzhľad vlasov
  • revitalizujú a chránia vlasové vlákno počas procesu farbenia
  • dodávajú vlasom hydratáciu a výživu
  • obnovujú prirodzenú pružnosť a pevnosť vlasového vlákna
  • vyhladzujú hrubý povrch vlasov a zlepšujú ovládateľnosť vlasov
  • vytvára intenzívny žiarivé farebné výsledky s až dvojnásobným leskom

Čistenie vlasov Metal Detox

Túto službu odporúčame našim novým klientkam pred prvým farbením. Zistíme tým kvalitu vlasov

a zbavíme ich zbytočných nánosov a kovov, ktoré negatívne ovplyvňujú farebné výsledky.

Následne sa môže hneď aplikovať farba na vlasy.

Prečo tak veľmi záleží na čistení vlasov?

Určite ste si už niekedy doma všimli v rýchlovarnej kanvici nánosy tvrdej vody. Presne takýto istý povlak sa usádza aj na vlasoch. Voľným okom bežne nie je viditeľný, ale dokáže potrápiť nejednu kadernícku hlavu. Minerály a chemické prvky vo vode, zvyšky stylingu, drogériová kozmetika, dokonca aj lieky, ktoré ste kedy brali. Samozrejme nesmieme vynechať aj vonkajšie prostredie v podobe smogu, kúpanie v bazénoch, saunovanie. Vlas dokáže nasať všetko čo je okolo nás. Obzvlášť ak je porézny, silne chemicky odfarbený. Prejavuje sa splyhnutými, matnými vlasmi. Farba nechytá podľa predstáv, rýchlo sa vymyje a je nerovnomerná. Blond rýchlo zažltne. Problémy s prekrývaním šedín. Dokonca tieto nánosy môžu spôsobovať aj problémy s vlasovou pokožkou, nielen s vlasmi.

Joico K-Pak Hair Repair System

je 4-kroková exkluzívna terapia pre profesionálne salóny, ktorá veľmi efektívne a optimálne opravuje všetky typy vlasov.

Špecifické účinky :

Rekonštruuje všetky typy poškodenia vlasov, či už spôsobené stresom, chemickými úpravami, teplom, slnkom alebo inými faktormi životného prostredia, vyrovnáva hydratačnú rovnováhu.

Poškodené vlasy je možné rekonštruovať pomocou špeciálnej kompozície aminokyselín. K-Pak Hair Repair Systém obsahuje exkluzívny Kvadraminový komplex a predstavuje unikátny a účinný spôsob rekonštrukcie vlasov.

Benefity:

Okamžitý hydratačný efekt. Obmedzené krepatenie, zvýšený objem vlasov. Hladký, lesklý povrch vlasov, lepšie a o dlhšiu dobu zadržuje vnútornú vlhkosť vo vlasoch.

Výsledok:

Hladké a lesklé vlasy. Obnovená elasticita vlasov, hydratačná rovnováha, odolnejšie a lepšie upraviteľné vlasy.

Nová formula na rekonštrukciu vlasov s Kvadraminovým komplexom obsahuje:

Kombináciu dvoch účinných technológií Triamine a Cationic-Triamine komplex Viac prírodného hydrolyzovaného vlasového keratínu, a teda všetkých 19 esenciálnych aminokyselín v správnom poradí, s diferencovanou molekulárnou váhou MWS 150 – 2500. Pozitívne častice Cationic Triamine komplexu zabezpečujú rýchle prenikanie proteínov do vlasu a rekonštrukciu i ochranu poškodených miest vlasu od kutikuly ku kortexu.

4 kroky:
Krok 1- K-PAK PROFESSIONAL CHELATING SHAMPOO

je hĺbkovo čistiaci šampón na dokonalé umytie vlasov, odstránenie minerálov, depozitov, zostatkov stylingových prípravkov a všetkých nečistôt z vlasov. Krémové zloženie šampónu pokožku hlavy ukľudňuje, po dokončení chelátujúceho procesu sú vlasy dokonale zbavené nečistôt a prvý krok terapie.

Krok 2- K-PAK PROFESSIONAL CUTICLE SEALER

Intenzívne ošetrenie na uhladenie a spevnenie kutikuly vlasov a vyrovnanie pH vlasov na prirodzenú hodnotu 4,5 – 5,5. Uľahčuje rozčesávanie, zvyšuje poddajnosť vlasov a znižuje ich lámavosť. Kutikula je po ošetrení uzatvorená, vlasy výrazne pevnejšie, pružnejšie, lesklejšie a celkove pôsobia zdravým dojmom.

Krok 3- K-PAK DEEP PENETRATING RECONSTRUCTOR

Vďaka najvyššej koncentrácii Kvadraminového komplexu predstavuje tento produkt perfektnú voľbu na skutočne hĺbkovú rekonštrukciu vlasov, od jadra až po povrch vlasu. Vlasy sú po ošetrení výrazne pevnejšie, pružnejšie, lesklejšie a celkove pôsobia zdravým dojmom, súčasne sú optimálne chránené proti možným poškodeniam.

Krok 4- K-PAK INTENSE HYDRATOR

Intenzívne hydratačné ošetrenie na vyrovnanie hydratačného deficitu veľmi suchých alebo poškodených vlasov. Vlasy sú po ošetrení poddajné, jemné na dotyk, lesklé a dobre hydratované. Hydrátor uzaviera vlasovú kutikulu, zabraňuje krepovateniu vlasov, dodáva vlasom objem a pružnosť.

Odporúča sa ošetrenie absolvovať  6x po sebe, raz za mesiac jedno sedenie.

Agave uhladzujúca terapia

Už žiadny brazílsky keratin a poškodené vlasy!

AGAVE  uhladzujúce ošetrenie – „Konečne bezpečné prírodné uhladenie krepatých a vlnitých vlasov.“

Olej z agávy má liečivé a hydratačné účinky. Vašim vlasom dodá silu, pružnosť a odolnosť.

Ak máte suché krepovité vlasy, ​​máme pre vás ideálne ošetrenie. Špeciálna uhladzovacia kúra Agave z výťažku mexického kaktusu agava obohateného o vanilku a cukor, dokáže vaše vlasy prehydratovať, uhladiť a dať im prekrásny lesk približne na 3 mesiace. ​

​Zmena vlasov vás prekvapí –  S​trapatá hriva sa zmení na lesklé, uhladené vlasy, ktoré dobre držia tvar.​   Odrazu sa budú upravovať jednoduchšie, budú sa lesknúť. ​A vy – už o čakávajte ​len ​samé komplimenty.

Komplex Carbo-C Amino™: Vlastní patentovaný komplex firmy Bio Ionic

3 Kroky:
Krok 1 – Mení

Aminokyseliny Carbo-C a nízke pH mení disulfidové väzby

Krok 2– Premieňa

Fúkanie a žehlenie transformuje disulfidové väzby a vlasy si „zapamätajú “ nový tvar.

Krok 3– Hydratuje

Cukry z bio modrej agave hydratujú, zatiaľ čo pšeničné aminokyseliny vlasy posilňujú a ošetrujú)

Na rozdiel od mnoho iných ošetrení vlasov (napr. brazilský keratin) je Agave úplne bez formaldehydu, thioglykolátového čpavku, hydroxidu sodného či iných chemikálií.

Milkshake Integrity Recontruction System

Inovatívny rekonštrukčný systém, ktorý obnovuje základné zložky vlasov a tým im navracia prirodzenú krásu.

Jeho špeciálne zloženie nezaťažuje vlasy a preto je vhodný pre všetky typy poškodených vlasov.

Existuje mnoho príčin, ktoré menia štruktúru vlasových vlákien: agresívne chemické ošetrenie, nadmerné používanie fénu alebo žehličky bez tepelnej ochrany, slniečko a zlé životné prostredie.

Keď sú vlasy oslabené a krehké majú tendenciu sa lámať. Napravte to vhodnou starostlivosťou a posilnite odolnosť vlasových vlákien. Doplňte vlasom všetky potrebné zložky.

Keratín, proteíny, aminokyseliny.

Ďalšími veľmi dôležitými zložkami pre zaistenie perfektného výsledku sú: kyselina hyalurónová, organické muru muru maslo, prírodný olej z plodu buriti, mliečne proteíny, prírodné ovocné extrakty.

3 Kroky:
Krok 1 – Integrity Rebuilder

Intenzívne rekonštrukčná liečba pre poškodené vlasy. Najdôležitejší krok, kedy je vlasový základ reštrukturalizovaný na zdravé, dokonalé vlasy.

Obsahuje keratín, bielkoviny a aminokyseliny, ktoré prostredníctvom koncentrovaného roztoku prenikajú hlboko a rýchlo do jadra vlasu.

Krok 2- Integrity Fibre Sealant

Vyživujúce ošetrenie. Jeho špecifické zloženie utesňuje kutikulu filmo-tvorným účinkom, takže vlasy sú regenerované a lesklé.

Obsahuje prírodné bielkoviny a aminokyseliny, ktoré dodávajú vlasom svoje prírodné štrukturálne zložky.

Krok 3- Integrity Leave In

Ošetrujúci sprej pre poškodené vlasy.

Ako náhle sú vlasy reštrukturalizované, je dôležité, aby dostali výživu a hydratáciu. Integrity Leave in je liečba obsahujúca vysoký podiel kyseliny hyaulurónovej v troch molekulárnych hmotnostiach, s hĺbkovým hydratačným účinkom.

VÝSLEDKOM JE PEVNÝ, HLADKÝ A ŽIARIVÝ VLAS!

Odporúča sa ošetrenie absolvovať 6x po sebe, raz za mesiac jedno sedenie.

Stimulating Scalp terapia proti vypadávaniu vlasov

Technologický výskum Simply Zen prináša kompletný inovatívny program na boj proti vypadávaniu vlasov. Program určený na stimuláciu mikrocirkulácie pokožky hlavy a výživu vlasového folikulu.

Prečo vlasy padajú?

Existuje množstvo dôvodov, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov. V súčasnosti sa s týmto javom stretávame čoraz častejšie, avšak vďaka výskumu sa množstvo poznatkov z tejto oblasti neustále zväčšuje a z.one concept je vždy v popredí.

Treba však vedieť, že isté padanie vlasov je normálne. Počet našich vlasov sa neustálne obnovuje bez toho, aby sme si to vašimi. Každý vlas má svoj životný cyklus, ktorý sa skladá z troch fáz: anagén, katagén a telogén. Ak tieto tri fázy nie sú zdravo vyvážené počas rôznych období života, cyklus sa nahradí nadmerným vypadávaním a následným zrednutím vlasov.

Prečo zakročiť?

Starostlivosť vo forme prevencie aj liečby, môže účinne bojovať proti nežiaducim efektom vypadávanie vlasov. Ženy aj muži, musia konať konkrétnym spôsobom aby potlačili príčiny, ktoré vedú k obávanej strate vlasov.

®zmena ročných období

®stres

®nedostatočná alebo nevyvážená strava

®lieky

®celkové oslabenie alebo hormonálna nerovnováha po pôrode

®zostarnutie pokožky

®glykácia vlasového korienku

®UVB žiarenie

4 Kroky:
Krok 1- Preparing Potion

Jeho blahodarné zloženie uvoľňuje pokožku hlavy, jemne ju čistí a pripravuje na ďalšie ošetrenie.

Obsahuje:

Ultrajemné čistiace látky bez SLS a SLES, ktoré čistia pokožku hlavy a pripravujú ju na ďalšie ošetrenie.

Hydratačné vlastnosti s ochranným účinkom pre pokožku hlavy.

Éterické oleje:

Eukalyptový olej s vyrovnávacím, antibakteriálnym, protizápalovým, čistiacim, osviežujúcim a detoxikačným účinkom.

Citrónový olej s vyrovnávacím, antibakteriálnym, antiseptickým účinkom, s osviežujúcimi a oživujúcimi vlastnosťami.

Krok 2- Stimulatin Schampoo

Šampón s účinkom proti vypadávaniu vlasov, ktorý podporuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky prostredníctvom stimulačných vlastností chilli a škorice. Ginko a čučoriedka chránia kapiláry a vyživujú vlasový folikul, čím podporujú vitalitu vlasov.

Krok 3- Stimulating Scalp Lotion

Vysoko koncentrovaná ampulka navrhnutá na stimuláciu kapilárnej aktivity, zabraňuje a bojuje proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Obsahuje výťažok z čili papričky a vysokokvalitné ingrediencie z morských rias, esenciálnych olejov a ďalších rastlín. Stimuluje mikrocirkuláciu, revitalizuje a vyživuje pokožku hlavy.

Krok 4- Ozonizér

Profesionálny ozonizér je prístroj, ktorý stimuluje prekrvenie vlasovej pokožky a tým napomáha penetrácií účinných látok hlbšie do vlasovej cibulky.

Slúži na zapracovanie 3 kroku.

Odporúča sa ošetrenie absolvovať  6x po sebe, raz za mesiac jedno sedenie.

Samozrejme ruka v ruke s touto terapiou, musia ísť aj kvalitné produkty na domácu starostlivosť (šampón a tonikum proti padaniu vlasov).