Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor

Poznáte Joico?

Už 40 rokov prinášame produkty, ktoré patria medzi tie najlepšie vo svete vlasovej kozmetiky. Vytvorili sme niekoľko jedinečných technológií, ako napr. Quadramine Complex®,Bio-Advanced Peptide Complex a mnoho ďalších.

Názvy však nie sú pre vás podstatné. Pre vás je dôležité, že pomáhajú vašim vlasom regenerovať byť pruznejšie, pevnejšie, zdravšie a omnoho krajšie.

Prečo práve Joico Lumishine Color?

Jedinečné krémové permanentné farby poskytujú šetrné farbenie vlasov, dlhú životnosť farieb a udržujú zdravý vzhľad vlasov. Krémové permanentné farby Joico Lumishine Creme Color so zníženým obsahom amoniaku ponúkajú širokú škálu farieb a odtieňov, poskytujú 100% krytie šedín a vytvárajú sýte farebné výsledky s oslnivým leskom.

Permanentné farby Joico Lumishine Permanent Creme Color obsahujú patentovanú technológiu ArgiPlex Technology, arginín a výživný komplex aminokyselín, ktoré revitalizujú a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia, dodávajú vlasom hydratáciu a výživu, znižujú lámanie vlasov a obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť. Zároveň tieto účinné ingrediencie vyhladzujú hrubý povrch vlasov, zlepšujú ich ovládateľnosť, elasticitu a hebkosť a udržujú zdravý vzhľad vlasov. Krémová štruktúra sa ľahko mieša, aplikuje a vytvára intenzívne žiarivé farebné výsledky s až dvojnásobným leskom.