Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up
[contact-form-7 404 "Nenájdené"]
Späť nahor

Obočie a riasy

mihalnice-riasy-elixir-salon

LASH LIFT

Táto metóda je vhodným riešením pre ženy, ktorým záleží na prirodzenom a krásnom vzhľade vlastných rias.

obocie-brows-elixir-salon

LAMINÁCIA OBOČIA

Laminovanie obočia odporúčame zákazníčkam, ktoré túžia po hustejšom, výraznejšom a zároveň prirodzenom obočí, ktoré podčiarkne krásu každej ženy.

elixir-salon-obocie

HENNA BROWS

Henna Brows je farbenie obočia za použitia prírodného farbiva, henny. Vďaka svojmu zloženiu henna napomáha obnove slabých či poškodených chĺpkov.

elixir-salon-1d-riasy-70x70

1D RIASY

Riasy, ktoré sú aplikované v pomere 1:1, teda jedna umelá riasa na jednu prirodnú, a preto sa nemusite báť neprirodzeného výsledku, práve naopak.

Lash Lift / 75 – 90 min /
Prirodzené zvýraznenie rias

Táto metóda je vhodným riešením pre ženy, ktorým záleží na prirodzenom a krásnom vzhľade vlastných rias. Je vynikajúcou alternatívou pre tie z vás, ktoré nechcú umelé riasy, alebo ich jednoducho prestalo baviť každodenné používanie špirály.

Touto technikou sa riasy vyzdvihnú a natočia od korienkov, čo im dodá objem a prirodzene ich predĺži. Zároveň sa riasy nafarbia a vyživia, takže výsledkom budú krásne, výrazné a vytočené mihalnice.

Výhody:
– šetrná metóda
– dodanie objemu a optické predĺženie rias
– prirodzené zvýraznenie rias
– farbenie Hennou
– výživa LashBotoxom

Laminácia obočia / 75 – 90 min /

Laminovanie obočia odporúčame zákazníčkam, ktoré túžia po hustejšom, výraznejšom a zároveň prirodzenom obočí, ktoré podčiarkne krásu každej ženy.

Touto výnimočnou metódou dokáže naša Eliška vytvoriť akýkoľvek tvar. Efekt vydrží približne 3-5 týždňov. Táto metóda zároveň rieši problém nežiadúceho smeru rastu obočia a tiež problém vyčnievajúcich chĺpkov. Takisto stimuluje prirodzený rast obočia.

Pri jednej procedúre sa dá obočie fixovať, upraviť a zároveň aj zafarbiť, vďaka čomu odchádzate s krásnym, upraveným, prirodzeným obočím. Táto metóda ponúka možnosť jemnej úpravy, ako aj výraznejšej a viditeľnejšej úpravy.

Následná domáca starostlivosť vám umožňuje vyčesať si obočie do rôznych tvarov.

Výhody:
– inovatívna technika úpravy obočia
– definovanie obočia
– vytvorenie krásneho prirodzeného vzhľadu
– farbenie Hennou

Henna Brows / 30 – 45 min /
Farbenie a formovanie obočia

Henna Brows je farbenie obočia za použitia prírodného farbiva, henny. Vďaka svojmu zloženiu henna napomáha obnove slabých či poškodených chĺpkov. Preniká totiž do vlasového folikulu a vyživuje ho.

Vytvára na obočí podobný efekt ako permanentný make-up a intenzívne farbí pokožku a chĺpky. Oživí tak prirodzený tvar obočia a zároveň ho vďaka prírodným ingredienciam vyživí.

Touto technikou sa dosahuje dokonalý tvar a farba obočia.

1D RIASY / nové riasy cca 120 min / dorobenie cca 75 min /

Riasy, ktoré sú aplikované v pomere 1:1, teda jedna umelá riasa na jednu prirodnú, a preto sa nemusite báť neprirodzeného výsledku, práve naopak.

Vaše riasy budú na pohľad hustejšie, predĺžené a viac vytočené.

Navyše sa nebudete musieť trápiť s rannou úpravou, nakoľko sú takmer bezúdržbové.